Studenten houden boerderij Aeres draaiende in zomervakantie
Studenten houden de boerderij van Aeres Hogeschool Dronten draaiende tijdens de zomervakantie. Een van hen is de 21-jarige Jessica Schepers uit het Drentse Roswinkel.
De boerderij draaiende houden is een goede leerschool. 'Het is onze taak om de dieren gezond te houden. Het is wel een verantwoordelijkheid', vindt Schepers. Een aantal uren van het werk wordt betaald. Daarnaast krijgen de studenten compensatiepunten.
Haar ouders hebben geen agrarisch bedrijf, maar Schepers werkt al sinds haar vijftiende bij een varkenshouder. 'Zo ben ik in de agrarische sector gerold. Ik vind in de stal werken leuk en in de toekomst zal ik me ook op fokkerij en data richten.'
De student vindt het niet erg dat leeftijdsgenoten naar de Zwarte Cross en op vakantie gaan, terwijl zij tussen de schapen zit. 'Bij ons in de buurt hebben we Boerenrock. Daar ga ik wel heen.'
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Pottinger schudder HIT 17160HT
2024, P.O.A.
-
Lemken Cultivator (geen schijveneg) Karat 10 (SO) #25211
Gebruikt, P.O.A.
-
AS Motor Zitmaaier / tuintrekker 1040 YAK 4WD (BV) #26685
Gebruikt, P.O.A.
-
Iseki TM 3217
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
HR Manager
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Manager met passie voor biodiversiteit
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Medewerker gewasverzorging en techniek klimaatkamers
Wageningen University & Research - Wageningen
Manager
Veen Innovatie Polder Hegewarren - Oudega, Smallingerland
Agrarisch specialist Veehouderij
AB Vakwerk Groep B.V. - Berlikum, Waadhoeke
Weer
-
Dinsdag15° / 0°0 %
-
Woensdag16° / 2°0 %
-
Donderdag19° / 3°0 %