'Handel anticipeert goed op staking'
Volgens VGB-directeur Robert Roodenburg anticiperen de handelaren goed op de verwachte beperkingen vanwege de stakingsactie bij FloraHolland.
Roodenburg gaat ervan uit dat de meeste handelaren afhankelijk van hun orders de aanvoer veilig hebben gesteld. VGB is de brancheorganisatie van handelaren in bloemen en planten.
De VGB-directeur verwacht geen enorme verschuiving naar handel buiten de veiling om vanwege de 100 procent aanvoerplicht. ‘Verder is het prijseffect moeilijk te meten omdat voor Valentijnsdag de bloemen toch al veel duurder zijn.’
Valentijnsdag
Voor FloraHolland komt de werkonderbreking vooral ongelegen vanwege Valentijnsdag komende week. De week hieraan voorafgaand zorgt traditioneel voor een verdubbeling van de omzet in bloemen en planten. De omzetpiek wordt veroorzaakt door een combinatie van meer aanvoer en hogere prijzen.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere Tractor 6150M (LH) #30592
Gebruikt, P.O.A.
-
TS125A Plus
Gebruikt, € 32.500
-
John Deere Tractor 6145R (WD) #31148
Gebruikt, P.O.A.
-
Massey Ferguson 5610 Dyna-4
2012, P.O.A.
Vacatures
Allround medewerker akkerbouwbedrijf (meerdere kandidaten)
AB Vakwerk Groep B.V. - Wieringerwerf (Hollands Kroon)
Agrarisch Bedrijfsverzorger
AB Vakwerk Groep B.V. - NL
Weer
-
Donderdag7° / 0°5 %
-
Vrijdag4° / 1°40 %
-
Zaterdag6° / 1°45 %