Bayer: omzetgroei door nieuwe medicijnen
Het Duitse farmacie- en chemieconcern Bayer verwacht dit jaar een omzetstijging door de verkoop van nieuwe medicijnen. Over het afgelopen jaar boekte het bedrijf al een toename van de verkoop tot 39,8 miljard euro.
Dat blijkt uit vandaag gepubliceerde cijfers. Voor 2013 verwacht Bayer een omzet van 41 miljard euro. Het concern maakt medicijnen, beschermingsmiddelen voor landbouwgewassen en hoogwaardige kunststoffen.
Bayer verwacht onder meer veel van de verkoop van de nieuwe bloedverdunner Xarelto, die het samen met Johnson & Johnson op de markt heeft gebracht.
Maagtumor
Verder kreeg Bayer deze week goedkeuring in de Verenigde Staten om Stivarga, een medicijn tegen een zeldzame maagtumor, te verkopen.
In het vierde kwartaal van 2012 boekte de producent van hoogwaardige kunststoffen goede resultaten.
Gezondheidszorg
Bij de divisie voor de gezondheidszorg, die voor ongeveer de helft van de omzet van Bayer zorgt, werd op jaarbasis een omzetstijging van 7,1 procent genoteerd.
Bij de landbouwtak kwam de groei uit op 10,7 procent en de verkoop van kunststoffen ging met 6,4 procent omhoog.
ANP
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
T7.315 Heavy Duty New Generation PLM12
Gebruikt, P.O.A.
-
Case IH LUXXUM 100
2017, P.O.A.
-
New Holland T5.120 AutoCommand
2020, P.O.A.
-
Kuhn FC313-FF frontmaaier
2008, P.O.A.
Vacatures
HR Manager
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Medewerker gewasverzorging en techniek klimaatkamers
Wageningen University & Research - Wageningen
Manager
Veen Innovatie Polder Hegewarren - Oudega, Smallingerland
Agrarisch specialist Veehouderij
AB Vakwerk Groep B.V. - Berlikum, Waadhoeke
Akkerbouw medewerker in Creil
AB Vakwerk Groep B.V. - Creil, Noordoostpolder
Weer
-
Donderdag7° / -1°50 %
-
Vrijdag8° / -1°30 %
-
Zaterdag9° / -2°10 %