Tuinders Emmen breken kassen af
Van de 5 glastuinders in gemeente Emmen die de afgelopen maanden hebben ingetekend op een reconstructieregeling mogen er 4 van start. 1 aanvraag is afgewezen.
Stimuleringsregeling Revitalisering Glastuinbouw Emmen ging een jaar geleden van start en liep tot en met 22 mei. Aanvragen konden individueel of gezamenlijk worden ingediend.
Via de regeling kunnen tuinders hun verouderde kassen en bedrijfsgebouwen met subsidie afbreken en deze ter plekke of elders in Emmen herbouwen.
Impuls
De reconstructieregeling dient als impuls voor de ondernemers zelf en voor het tuinbouwgebied rond Emmen als geheel. In totaal is voor de regeling € 1,2 miljoen beschikbaar. Hiermee kan een eerste stap gezet worden naar herstructurering, stelt Emmen.
Burgemeester en wethouders hopen dat via de reconstructie de Emmense tuinbouw een volwaardig onderdeel blijft van het tuinbouwcluster Nederland.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
GF8501 MH
Gebruikt, € 2.500
-
Massey Ferguson 7722-S
2019, € 86.500
-
Fendt 411 Vario + Fronthef & PTO
2001, P.O.A.
-
Evers WEHLS met buizen rol.
Gebruikt, € 2.250
Vacatures
Allround medewerker akkerbouwbedrijf (meerdere kandidaten)
AB Vakwerk Groep B.V. - Wieringerwerf (Hollands Kroon)
Agrarisch Bedrijfsverzorger
AB Vakwerk Groep B.V. - NL
Weer
-
Donderdag7° / 0°5 %
-
Vrijdag4° / 1°40 %
-
Zaterdag6° / 1°45 %