Tulpendag in Verenigde Staten krijgt vervolg
De American Tulip Day krijgt een vervolg. Net als vorig jaar wordt op Union Square in San Francisco op 2 april een tulpenpluktuin ingericht, vergelijkbaar met de pluktuin op de Dam in Amsterdam.

Het promotieevenement wordt georganiseerd door brancheorganisatie Anthos in samenwerking met iBulb. Op het plein in San Francisco, in het centrum van de stad, wordt een display neergelegd van honderdduizend tulpen.
• Lees ook: Vijfduizend bezoekers op Tulpendag in San Francisco
Deze tulpen worden uit Nederlandse bollen gebroeid door Amerikaanse ondernemers. Het evenement heeft als doel de bekendheid van tulpen te vergroten en de verkoop van lokaal geproduceerde tulpen te stimuleren.
Nationale Tulpendag
Verleden jaar vond de eerste American Tulip Day plaats. Dit was een groot succes, stellen Anthos en iBulb, waar duizenden mensen op afkwamen. De American Tulip Day volgt op het succes van de Nederlandse Nationale Tulpendag, die sinds 2012 wordt gehouden.
• Lees ook: Tulpenpluktuin in Amsterdam en Antwerpen
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere Tractor 6120M (BV) #692392
Gebruikt, P.O.A.
-
Lely Splendimo 360M 540rpm
2015, P.O.A.
-
7635
Gebruikt, € 17.500
-
Challenger Tractor MT765 (SO) #691780
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
HR Manager
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Manager met passie voor biodiversiteit
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Medewerker gewasverzorging en techniek klimaatkamers
Wageningen University & Research - Wageningen
Manager
Veen Innovatie Polder Hegewarren - Oudega, Smallingerland
Agrarisch specialist Veehouderij
AB Vakwerk Groep B.V. - Berlikum, Waadhoeke
Weer
-
Donderdag20° / 5°0 %
-
Vrijdag20° / 4°10 %
-
Zaterdag15° / 3°10 %