Zoeken naar goedkope lening jonge boer
Landbouwcommissaris Phil Hogan van de Europese Unie heeft een onderzoeksteam samengesteld dat gaat bekijken of en hoe de Europese Investeringsbank (EIB) jonge boeren kan helpen.
Het onderzoeksteam moet in januari duidelijkheid geven of het mogelijk is voor de EIB om extra krediet, goedkope leningen en bankgaranties af te geven. Daarmee moeten jonge boeren worden geholpen te investeren in de sector.
De hulp van de EIB moet ook helpen bij het co-financieren van plattelandsontwikkelingsprojecten.
Nieuw bloed
Italië, het land dat nu EU-voorzitter is, stelt dat de huidige steun in het Europees landbouwbeleid voor jonge boeren niet genoeg is om 'nieuw bloed in de sector te trekken'.
De Europese Commissie wil met het programma ook de jeugdwerkeloosheid terugbrengen. Dat is een belangrijke doelstelling waar ook EU-landbouwcommissaris Phil Hogan zijn bijdrage aan moet leveren.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker Z315E Zeroturn maaier (SO) #28450
Gebruikt, P.O.A.
-
Valtra T162e Versu
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X350R (EL) #691990
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
HR Manager
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Manager met passie voor biodiversiteit
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Medewerker gewasverzorging en techniek klimaatkamers
Wageningen University & Research - Wageningen
Weer
-
Zaterdag23° / 4°20 %
-
Zondag17° / 11°60 %
-
Maandag16° / 8°20 %