'Boetelerveld schoolvoorbeeld Natura 2000'
Natura 2000-gebied Boetelerveld bij Heeten is een goed voorbeeld van hoe problemen rond Natura 2000 zijn op te lossen. Dat bleek vanmorgen tijdens de commissievergadering landelijk gebied van Provinciale Staten van Overijssel in Zwolle.
'Een schoolvoorbeeld van hoe het zou moeten zijn', vindt SGP-Statenlid Jan Slagman. De commissievergadering landelijk gebied ging vanmorgen over Natura 2000 en de discussie over natuurgebieden van afgelopen vrijdag.
Polarisatie
Voorkomen van polarisatie tussen landbouw en natuur luidde over het algemeen het devies. Van belang is dat zowel de economische ontwikkelingen doorgaan als de Europese doelen worden gehaald, stellen de Statenleden
Onder andere VVD en PVV maken zich zorgen over de toekomst van agrarische bedrijven bij Natura 2000-gebieden. Volgens PVV is er sprake van veel onduidelijkheid, weinig draagvlak en te weinig geld.
Biodiversiteit
Linkse partijen als PvdA en GroenLinks pleiten voor behoud van de natuur en de biodiversiteit.
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Kuhn GF8501MH schudder
2008, P.O.A.
-
New Holland T8020
2008, P.O.A.
-
Kuhn GF 17012 schudder
Gebruikt, € 34.000
-
Valtra N 175 direct met RKT- GPS
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
HR Manager
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Medewerker gewasverzorging en techniek klimaatkamers
Wageningen University & Research - Wageningen
Manager
Veen Innovatie Polder Hegewarren - Oudega, Smallingerland
Agrarisch specialist Veehouderij
AB Vakwerk Groep B.V. - Berlikum, Waadhoeke
Akkerbouw medewerker in Creil
AB Vakwerk Groep B.V. - Creil, Noordoostpolder
Weer
-
Donderdag7° / -1°50 %
-
Vrijdag8° / -1°30 %
-
Zaterdag9° / -2°10 %