Louis Nagel reikt verder met Faresin
Louis Nagel is sinds 1 februari de importeur van Faresin verreikers voor zowel landbouw als industrie. Louis Nagel is als importeur onder andere bekend van de trekkermerken McCormick en Landini.
Faresin Industries produceert al meer dan veertig jaar machines voor de landbouw en industrie. Het familiebedrijf is gevestigd in Breganze in het noorden van Italië en exporteert 80 procent van zijn omzet naar zeventig landen.
Het brede productgamma bestaat uit vaste en roterende verreikers met hefvermogens van 2.500 tot 7.000 kilo. De maximale hefhoogte varieert van 6 tot 22 meter.
Dealers
Louis Nagel zal zich vooral richten op de landbouwmarkt, maar zal ook actief zijn in de industrie. Op dit moment zijn de eerste machines in Andelst aangekomen.
Binnenkort stelt Louis Nagel de machines aan dealers en klanten voor. In principe verkopen de Landini en McCormick dealers de verreikers.
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners

Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Kuhn FC313 achtermaaier
2004, P.O.A.
-
Valtra N 175 direct met RKT- GPS
Gebruikt, P.O.A.
-
Fendt 203V II
1987, P.O.A.
-
GA4101GM
Gebruikt, € 1.950
Vacatures
HR Manager
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Medewerker gewasverzorging en techniek klimaatkamers
Wageningen University & Research - Wageningen
Manager
Veen Innovatie Polder Hegewarren - Oudega, Smallingerland
Agrarisch specialist Veehouderij
AB Vakwerk Groep B.V. - Berlikum, Waadhoeke
Akkerbouw medewerker in Creil
AB Vakwerk Groep B.V. - Creil, Noordoostpolder
Weer
-
Donderdag7° / -1°50 %
-
Vrijdag8° / -1°30 %
-
Zaterdag9° / -2°10 %