Gelderse Jonge Boerendag bij kalverhouderij afgelast in verband met MKZ
Het Gelders Agrarisch Jongeren Contact (GAJK) en provincie Gelderland hebben de Jonge Boerendag in Barneveld afgelast. De bijeenkomst was gepland op 6 februari bij een kalverhouderij. De organisatoren vinden de MKZ-dreiging te groot voor een dergelijk evenement.

'Wij zijn bezorgd over de mond- en klauwzeer (MKZ)-uitbraak in de Duitse deelstaat Brandenburg', schrijft het GAJK op Facebook. 'We vinden het daarom niet gepast om op dit moment een dergelijk evenement te organiseren. We komen te zijner tijd met een nieuwe datum.'
De Gelderse Jonge Boerendag zou de tweede editie zijn van het evenement. Op het programma stonden workshops die jonge boeren verder helpen in hun vak en daarbuiten. Als gastspreker was scheidsrechter Bas Nijhuis aangekondigd, met zijn kijk op leiderschap en keuzes maken. De dagvoorzitter was Jaring Brunia, bekend van het televisieprogramma Kamp Van Koningsbrugge.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners




Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X117R (LH) #692763
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X107 (HG) #692607
Gebruikt, € 3.289
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker Z320R (MG) #30248
Gebruikt, P.O.A.
-
Gewichtblok 1450 kg TOP
Gebruikt, P.O.A.
Weer
-
Woensdag14° / 9°10 %
-
Donderdag13° / 8°25 %
-
Vrijdag13° / 7°35 %