CZAV en CAV Wieringermeer mogen fuseren
De coöperaties CZAV en CAV De Wieringermeer mogen fuseren. Dat heeft de Autoriteit Consument & Markt (ACM) besloten. Volgens ACM blijft er na de fusie voldoende concurrentie over, zo meldt de mededingingsautoriteit op haar eigen website.

CZAV en CAV De Wieringermeer onderzochten het afgelopen halfjaar op welke wijze beide coöperaties hun bestaande samenwerking kunnen uitbreiden via een fusie. Nu het onderzoek is afgerond, worden de volgende stappen voor de fusie voorbereid.
Onder meer de mededingingsautoriteit moest haar goedkeuring nog verlenen. Dat heeft ze op 4 april gedaan. 'We hebben geen reden om aan te nemen dat de voorgenomen concentratie de daadwerkelijke mededinging op de Nederlandse markt of een deel daarvan op significante wijze zal belemmeren', meldt teammanager directie mededinging Cindy Wolfsen in het besluit.
Het definitieve fusiebesluit moet nog wel worden goedgekeurd door de leden. Als de fusie doorgang vindt, hopen CZAV en CAV De Wieringermeer richting de zomer te fuseren. Na de fusie zal dan ook een nieuwe naam worden gelanceerd.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners


Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X127 (MG) #692317
Gebruikt, P.O.A.
-
Fendt 716 Vario COM3
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X107 (BV) #48481
Gebruikt, € 3.289
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X107 (MM) #691679
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
HR Manager
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Manager met passie voor biodiversiteit
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Medewerker gewasverzorging en techniek klimaatkamers
Wageningen University & Research - Wageningen
Manager
Veen Innovatie Polder Hegewarren - Oudega, Smallingerland
Agrarisch specialist Veehouderij
AB Vakwerk Groep B.V. - Berlikum, Waadhoeke
Weer
-
Donderdag20° / 5°0 %
-
Vrijdag20° / 4°10 %
-
Zaterdag15° / 3°10 %