ZLTO-actie: Zeeuwen kunnen met hun auto voordelig door de wasstraat
In Zeeland kost een autowasbeurt op 1 en 2 december slechts 2 euro. Het is een actie van ZLTO, samen met het Regionaal Orgaan Verkeersveiligheid Zeeland en Cosun Beet Company.

De oogst komt van het land en is in volle gang, daardoor ligt er meer modder op de weg dan anders. Met deze autowasactie willen de partijen automobilisten tegemoetkomen die vanwege het regenachtige weer modder op hun 'heilige koe' kregen.
Met de actie wordt ook aandacht gevraagd voor de verkeersveiligheid tijdens de oogstperiode. Hoewel de modder door de boeren zo snel mogelijk van de weg wordt gehaald, kan het op natte dagen zorgen voor gevaarlijke situaties. Bovendien geeft een schone auto beter zicht.
Tien wasstraten verspreid over de provincie doen mee. Zo ook die van Shell in Rilland. Een medewerker van het tankstation ziet duidelijk meer drukte dan anders, hoewel het vrijdag rond het middaguur wat rustig was. In de ochtend was er enkele keren sprake van een wachtrij. 'Ik denk dat het zaterdag ook weleens veel trafiek kan opleveren, dat is voor mensen vaak een wasdag.'
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners




Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere Tractor 6R 215 (SO) #688692
Gebruikt, P.O.A.
-
Burma 11-275
Gebruikt, € 1.500
-
T7.315 Heavy Duty New Generation PLM12
Gebruikt, P.O.A.
-
Pottinger schudder HIT 17160HT
2024, P.O.A.
Vacatures
HR Manager
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Manager met passie voor biodiversiteit
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Medewerker gewasverzorging en techniek klimaatkamers
Wageningen University & Research - Wageningen
Manager
Veen Innovatie Polder Hegewarren - Oudega, Smallingerland
Agrarisch specialist Veehouderij
AB Vakwerk Groep B.V. - Berlikum, Waadhoeke
Weer
-
Woensdag17° / 3°0 %
-
Donderdag20° / 5°0 %
-
Vrijdag20° / 7°0 %