Geld stroomt binnen voor Vegetarische Slager
De belangstelling voor de obligatielening van de Vegetarische Slager is groter dan verwacht. In goed twee weken is al voor 1,5 miljoen euro ingeschreven.
De Vegetarische Slager, een onderneming van de Brabantse akkerbouwer Jaap Korteweg, wil een fabriek bouwen in Breda. In deze vestiging zullen zo'n 50 miljoen vleesvrije maaltijdcomponenten per jaar worden gemaakt.
Obligatielening
Om het geld voor deze investering bij elkaar te krijgen, is een obligatielening geopend door MKB Beurs NPEX. Het totaal uit te geven bedrag aan obligaties bedraagt 2, 5 miljoen euro.
De lening heeft een looptijd van zeven jaar met een rente van 5 procent. De inschrijving sluit op 4 december, maar de kans lijkt groot dat het beoogde bedrag al eerder is opgehaald.
Producten goedkoper
'Een eigen fabriek biedt ons de mogelijkheid om sneller nieuwe producten te ontwikkelen en grotere volumes te produceren', aldus Korteweg. 'Op termijn kan de prijs van onze producten daardoor lager zal worden, waarmee het binnen het bereik van een groter publiek komt.'
De ondernemer noemt zijn uiteindelijke doel om 'de grootste slager ter wereld te worden'.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners


Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Pottinger Jumbo 8010L
2016, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X380 (MM) #692958
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker Z545R (HA) #692981
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker Z320R (WD) #335587
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
HR Manager
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Manager met passie voor biodiversiteit
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Medewerker gewasverzorging en techniek klimaatkamers
Wageningen University & Research - Wageningen
Weer
-
Zaterdag23° / 4°20 %
-
Zondag17° / 11°60 %
-
Maandag16° / 8°20 %