Afschrijven belasting dierrecht blijft
Het kabinet ziet af van haar voornemen om ammoniak- en dierrechten niet meer te mogen afschrijven bij de belastingen. Dat heeft staatssecretaris Wiebes toegezegd.
70 miljoen
Eerder besloot de regering dat de Nederlandse boeren de varkens-, pluimvee- en ammoniakrechten niet meer mogen afschrijven bij de fiscus.
LTO Nederland en de politieke partijen SGP en CDA hebben zich hard gemaakt om dat te voorkomen.
Lastenverzwaring
LTO Nederland voorzitter Albert Jan Maat stelde eerder dat de plannen van het kabinet onacceptabel zijn.
'Het moet afgelopen zijn met dit soort sluipende lastenverzwaringen', vindt Maat. 'We hebben achter de schermen hard gewerkt om dit ongedaan te maken en dat is gelukt.'
SGP en CDA tekenden eerder ook protest aan tegen de plannen van het kabinet. 'De belastingverhoging van 70 miljoen euro is nu van de baan', zegt SGP-kamerlid Dijkgraaf.
'Samen met collega Geurts van het CDA heb ik de staatssecretaris nog eens herinnerd aan de belofte van premier Rutte dat de agrarische sector niet zou worden opgezadeld met nieuwe lastenverzwaringen.'
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X350 (BV) #692145
Gebruikt, P.O.A.
-
Kuhn Ploeg Vari Master (RL) #28242
Gebruikt, P.O.A.
-
Farmtrac Tractor, compact Overig (WD) #39432
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker Z515E ZEROTURN (WD) #692993
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
HR Manager
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Manager met passie voor biodiversiteit
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Medewerker gewasverzorging en techniek klimaatkamers
Wageningen University & Research - Wageningen
Weer
-
Zondag16° / 11°60 %
-
Maandag18° / 7°10 %
-
Dinsdag18° / 9°90 %