Lidl berispt vanwege reclame-uiting
De reclametekst 'De beste is in groente en fruit' van Lidl is volgens de Reclame Code Commissie misleidend.
Lidl verwijst met de reclame-uiting naar het GfK Versrapport waarin de supermarktketen meerdere jaren als beste scoorde in de categorie groenten en fruit.
De Reclame Code Commissie (RCC) is echter van mening dat GfK in het onderzoek alleen supermarktketens met elkaar vergelijkt. Andere aanbieders als groentespeciaalzaken, marktkramen, boerderijwinkels en natuurwinkels blijven buiten beschouwing.
Beste verkoopkanaal
Lidl mag zich wel 'De beste supermarkt in groente en fruit' noemen. Met de huidige tekst suggereert Lidl het beste verkoopkanaal te zijn en dat is volgens RCC nog niet getest.
RCC is van mening dat de gewraakte reclametekst consumenten kan verleiden tot transactieacties die ze anders niet zouden nemen en daarom misleidend is. Lidl wordt gevraagd niet meer op deze wijze te adverteren.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Gewichtblok 1450 kg TOP
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X127 (WD) #691834
Gebruikt, P.O.A.
-
Fendt 309 CA
1998, P.O.A.
-
New Holland TNHT4.85
2016, P.O.A.
Vacatures
HR Manager
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Manager met passie voor biodiversiteit
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Medewerker gewasverzorging en techniek klimaatkamers
Wageningen University & Research - Wageningen
Manager
Veen Innovatie Polder Hegewarren - Oudega, Smallingerland
Agrarisch specialist Veehouderij
AB Vakwerk Groep B.V. - Berlikum, Waadhoeke
Weer
-
Dinsdag14° / 1°5 %
-
Woensdag14° / 3°10 %
-
Donderdag13° / 6°15 %