Bleker voorzitter Veelogistiek Nederland
Henk Bleker is kandidaat-voorzitter van Veelogistiek Nederland. Dat is de brancheorganisatie voor ondernemers in de veehandel en het veetransport, ondernemers met veeverzamelcentra en importeurs en exporteurs van levend vee.
Bij deze organisatie zijn achthonderd ondernemers aangesloten.
Veelogistiek Nederland vormt de schakel in het goed functioneren van de markt tussen enerzijds veehouders en afnemers van fok- en gebruiksvee en anderzijds veehouders en de vleesverwerkende bedrijven in binnen- en buitenland.
Fusieorganisatie
Veelogistiek Nederland is sinds 1 januari operationeel en is een fusie tussen vier partijen in de veehandel en veelogistiek: NBHV, NBW, Veetrans, en GNV.
Tijdens de algemene ledenvergadering op 22 februari legt het bestuur de kandidatuur van Bleker en de nieuwe naam van de fusieorganisatie officieel voor aan de leden.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Kuhn GF8501 schudder
2006, P.O.A.
-
Veiligheidsgewichtblok
Gebruikt, € 2.400
-
Pottinger schudder HIT 17160HT
2024, P.O.A.
-
John Deere - 6145R AP AT FH PTO
2016, € 87.500
Vacatures
Allround medewerker akkerbouwbedrijf (meerdere kandidaten)
AB Vakwerk Groep B.V. - Wieringerwerf (Hollands Kroon)
Agrarisch Bedrijfsverzorger
AB Vakwerk Groep B.V. - NL
Weer
-
Donderdag7° / 0°5 %
-
Vrijdag4° / 1°40 %
-
Zaterdag6° / 1°45 %