Cor Lodders start met klepelmaaier
Na meer dan 20 jaar bij een loonwerker te hebben gewerkt, heeft Cor Lodders uit Dronten een langgekoesterde wens in vervulling zien gaan: een eigen loonbedrijf.
De werkzaamheden bij zijn voormalige werkgever bestonden van april tot december uit klepelmaaien. Een klus die Lodders al die jaren met plezier heeft gedaan.
In januari is Lodders 50 geworden en zijn idee was: als ik iets voor mezelf wil beginnen, wordt het nu tijd. Hij heeft gekozen voor de aanschaf van een nieuwe MF 7480 met CVT en een Herder Grenadier MBV 512 LSH klepelmaaier en een maaikorf.
Tandemstel
Deze machine is nieuw op de markt. Een van de kenmerken is het tandemstel naast de maaier. Deze neemt het gewicht van de trekker weg waardoor deze stabieler rijdt en minder insporing geeft.
De trekker staat met smalle banden op een spoorbreedte van 1,50 meter. Het wielstel van de maaier is hydraulisch 25 centimeter in of uit te schuiven, zodat de combinatie zowel in suikerbieten als aardappelrijen kan rijden om het gewas zo weinig mogelijk te beschadigen.
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners


Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Deutz-Fahr 6160 TTV
2014, P.O.A.
-
John Deere Tractor 6R 175 (LH) #693684
Gebruikt, P.O.A.
-
Vicon Fanex 1404C schudder
2018, € 16.950
-
Iseki SXG15H
2009, P.O.A.
Vacatures
HR Manager
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Medewerker gewasverzorging en techniek klimaatkamers
Wageningen University & Research - Wageningen
Manager
Veen Innovatie Polder Hegewarren - Oudega, Smallingerland
Agrarisch specialist Veehouderij
AB Vakwerk Groep B.V. - Berlikum, Waadhoeke
Akkerbouw medewerker in Creil
AB Vakwerk Groep B.V. - Creil, Noordoostpolder
Weer
-
Zaterdag8° / -1°10 %
-
Zondag9° / -1°10 %
-
Maandag10° / -1°10 %