Sociaal Economische Begeleiding (SEB) is er voor ondernemer met twijfels over toekomst
De land- en tuinbouwsector in Nederland is volop in transitie. En waar veranderingen te over zijn, wil de mens het nog weleens moeilijk krijgen. Onzekerheid speelt op: wel willen, maar niet weten hoe. Onduidelijke en wisselende regelgeving en maatschappelijke druk helpen niet mee. De regeling voor Sociaal Economische Begeleiding (SEB) biedt agrarisch ondernemers ondersteuning.
De SEB-regeling wordt via knooppunten door het heel het land aan boeren en tuinders aangeboden. De vergoeding vanuit de SEB maakt het mogelijk dat onafhankelijke procesbegeleiders ondernemers kunnen helpen met het maken van de juiste keuzes naar de toekomst toe.
In dit webinar gaat adjunct-hoofdredacteur Martijn van Rossem (Nieuwe Oogst) in gesprek met Tijmen Hoogendijk (BoerenPerspectief, knooppunt Noord Brabant), Frank Pisters (voorzitter VAB), Paul Daniëls (projectmanager VAB), Marieke Kersten (zelfstandig erkend agrarisch ondernemerscoach) en Agnes Mentink (zelfstandig erkend erfcoach) over de inhoud van de SEB-regeling en wat boeren en tuinders hiervan kunnen verwachten.
Het webinar laat potentiële procesbegeleiders aan het woord om een beeld te geven welk werk zij doen en welke voordelen dit heeft voor boeren en tuinders in de transitiepaden.
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners

Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker Z315E Zeroturn maaier (MG) #692447
Gebruikt, P.O.A.
-
GF8501 MH
Gebruikt, € 2.500
-
GA4101GM
Gebruikt, € 1.950
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker Z335E Zeroturn maaier (ZOB) #29558
Gebruikt, P.O.A.
Weer
-
Woensdag14° / 9°10 %
-
Donderdag13° / 8°25 %
-
Vrijdag13° / 7°35 %