Dairy Campus staat bol van praktijkonderzoek
De nieuwbouw van de Dairy Campus in Leeuwarden is inmiddels een half jaar in gebruik. Het innovatie- en onderzoekscentrum voor de melkveehouderij telt 550 dieren. Ze zijn verdeeld over verschillende onderzoeks- en praktijkstallen.
Er wordt op de Dairy Campus hard gewerkt aan het project Amazing Grazing. Het afgelopen weideseizoen stond een groot grasperceel op Dairy Campus bol van het beweidingsonderzoek. En dat zal in 2017 wederom gebeuren.
Milieustal en fokkerij
In de nieuwe milieustal op het terrein staat het meten van ammoniak centraal. Ook de emissie van broeikasgassen, geur of fijnstof kan er worden gemeten.
Ook wordt er op de Dairy Campus gekeken naar nieuwe technieken voor het fokken van een duurzame koe die gezond is en efficiënt melk produceert.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Pottinger Ploeg Servo 45 M Plus (5) 46 Wc (BV) #26178
Gebruikt, P.O.A.
-
Gebruikt, P.O.A.
-
New Holland T7.270 AutoCommand
2016, P.O.A.
-
John Deere Tractor 6120M (ZND) #518734
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
HR Manager
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Manager met passie voor biodiversiteit
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Medewerker gewasverzorging en techniek klimaatkamers
Wageningen University & Research - Wageningen
Manager
Veen Innovatie Polder Hegewarren - Oudega, Smallingerland
Agrarisch specialist Veehouderij
AB Vakwerk Groep B.V. - Berlikum, Waadhoeke
Weer
-
Donderdag20° / 5°0 %
-
Vrijdag20° / 4°10 %
-
Zaterdag14° / 3°10 %