Joost van Neerven RFC-hoogleraar WUR
Joost van Neerven is per 1 mei 2013 benoemd tot buitengewoon hoogleraar mucosale immuniteit aan Wageningen UR (WUR). Het gaat om een nieuwe leerstoel die is ondergebracht bij de leerstoelgroep Celbiologie en immunologie.
![Joost+van+Neerven+RFC%2Dhoogleraar+WUR](https://cdn.nieuweoogst.nu/public/image/320x205/65013.jpg)
De leerstoel wordt gefinancierd door Royal FrieslandCampina (RFC). Bij mucosale immuniteit gaat het om de functie van het afweersysteem in weefsels die bedekt zijn met een slijmvlies, zoals in de luchtwegen en het maag-darmkanaal.
Binnen zijn leeropdracht bestudeert Van Neerven onder meer hoe het mucosale afweersysteem bescherming kan bieden tegen het optreden van luchtweginfecties, allergie en diarree. Hij is senior onderzoeker bij FrieslandCampina Research in Deventer.
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
AS Motor Zitmaaier / tuintrekker Sherpa (ZOB) #26752
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Tractor 5090M (LH) #26096
Gebruikt, P.O.A.
-
Kuhn GF 10803
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker Maaidekken (LH) #22646
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Manager
Veen Innovatie Polder Hegewarren - Oudega, Smallingerland
Agrarisch specialist Veehouderij
AB Vakwerk Groep B.V. - Drachten
Akkerbouw medewerker in Creil
AB Vakwerk Groep B.V. - Creil, Noordoostpolder
Allround medewerker akkerbouwbedrijf (meerdere kandidaten)
AB Vakwerk Groep B.V. - Wieringerwerf (Hollands Kroon)
Agrarisch Bedrijfsverzorger
AB Vakwerk Groep B.V. - NL
Weer
-
Woensdag5° / 2°30 %
-
Donderdag4° / -2°20 %
-
Vrijdag3° / -1°10 %