Bleker: steun Kas als Energiebron in 2013
Het ministerie van EL&I blijft ook na 2012 het project 'Kas als Energiebron' ondersteunen. Dat heeft staatssecretaris Henk Bleker van EL&I laten weten.
In de topsectorenagenda voor Tuinbouw en Uitgangsmaterialen is € 16 miljoen gereserveerd voor 2013. Bleker geeft aan dat hij de innovatie op energiegebied in de glastuinbouw wil blijven stimuleren.
De huidige financiering voor het project 'Kas als energiebron' loopt dit jaar af. Voorzitter Nico van Ruiten van LTO Noord Glaskracht is blij dat het project ook na dit jaar kan doorgaan. 'In deze tijd van crisis is er toch geld om duurzame energie te blijven stimuleren. Deze toezegging is een mooi resultaat voor de glastuinbouw.'
Duurzame energie
De € 16 miljoen is voor onderzoek en ontwikkeling en voor energie-innovatie in de praktijk binnen de glastuinbouw. Volgens Van Ruiten zijn er nog plannen genoeg bij de ondernemers om met duurzame energie aan de slag te gaan.
'Kas als Energiebron' is een project waarin onderzoek, bedrijfsleven en de overheid samenwerken.
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X147R (MG) #692321
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Tractor 6140M (LH) #691707
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X127 (EL) #692315
Gebruikt, P.O.A.
-
GA7301
Gebruikt, € 5.500
Vacatures
HR Manager
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Manager met passie voor biodiversiteit
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Medewerker gewasverzorging en techniek klimaatkamers
Wageningen University & Research - Wageningen
Weer
-
Zaterdag23° / 4°20 %
-
Zondag17° / 11°60 %
-
Maandag16° / 8°20 %