Lidstaten vinden GLB te complex
Veel EU-landen vinden het nieuwe Gemeenschappelijk Landbouwbeleid nog steeds te ingewikkeld. Volgende week gaan ze in Brussel proberen Landbouwcommissaris Dacian Ciolos op andere gedachten te brengen.
Staatssecretaris Henk Bleker (EL&I) is ook ‘teleurgesteld’ in de voorstellen van de Europese Commissie. Dat meldt hij een in een brief aan de Tweede Kamer.
Verzwaring lasten
De voorstellen van Dacian Ciolos laten juist een verzwaring zien van uitvoerings- en administratievelasten, stelt Bleker vast. Ook dragen ze onvoldoende bij aan het verbeteren van de financiële verantwoording en aan een merkbare vereenvoudiging voor boeren en betaalorganen.
In de Landbouwraad, die vandaag over een week in Brussel wordt gehouden, zullen de Landbouwministers hun zorgen overbrengen aan Ciolos.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere Tractor 6120M (MD) #692397
Gebruikt, P.O.A.
-
Kuhn Ploeg Vari Master (RL) #28242
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X107 (ZOB) #691453
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker Z370R ELECTRIC (BV) #692160
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
HR Manager
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Manager met passie voor biodiversiteit
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Medewerker gewasverzorging en techniek klimaatkamers
Wageningen University & Research - Wageningen
Weer
-
Zondag16° / 11°60 %
-
Maandag18° / 7°10 %
-
Dinsdag19° / 9°90 %