Willem Jongsma beste kaaskenner 2011
Willem Jongsma van Royal FrieslandCampina in Gerkesklooster heeft De Gouden Kaasboor gewonnen. Gisteravond kreeg hij de hoogste eer toebedeeld.
Het kampioenschap voor kaaskenners werd op 4 en 5 oktober in Houten gehouden. Ruim 400 kaasdeskundigen vanuit de kaasindustrie, handel, speciaalzaken, kaasafdelingen van supermarkten en kennisinstituten deden mee aan het kampioenschap voor kaaskenners.
De deelnemers keken, roken, voelden en proefden van een speciaal voor hen geselecteerd assortiment Nederlandse kaas. Diegenen die het allerbeste soort, leeftijd en smaak hebben onderscheiden, zijn in de prijzen gevallen.
Gouden medailles
Naast de prijs voor Jongsma waren er gouden medailles. Die gingen naar Peter Piersma van FrieslandCampina (categorie industrie), Karianne Hof van Eisenga Kaas (categorie handel) en Pons Habben Jansen, van Habben Jansen Kaashandel (categorie detailhandel).
De NNKC-keuringen werden voor de 52e keer georganiseerd en zijn een instituut in de kaassector. Deelname aan de NNKC-wedstrijd houdt volgens de organisatie de kaassector qua vakmanschap scherp en draagt zo bij aan het rijke en veelzijdige palet aan Nederlandse kazen.
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
New Holland T7.190 PowerCommand
2019, P.O.A.
-
Trioliet TRIOMIX S1 1200
Nieuw, P.O.A.
-
Massey Ferguson - 7480 Dyna VT
2011, € 37.500
-
John Deere - 6155R AP
2022, P.O.A.
Vacatures
Allround medewerker akkerbouwbedrijf (meerdere kandidaten)
AB Vakwerk Groep B.V. - Wieringerwerf (Hollands Kroon)
Agrarisch Bedrijfsverzorger
AB Vakwerk Groep B.V. - NL
Weer
-
Donderdag7° / 0°5 %
-
Vrijdag4° / 1°40 %
-
Zaterdag6° / 1°45 %