FloraHolland schroeft maximumpercentage klokvoorverkoop op
Royal FloraHolland heeft het maximumpercentage voor de klokvoorverkoop opgeschroefd. Vanaf vandaag kunnen kwekers weer 50 procent van hun totale klokaanbod toewijzen aan klokvoorverkoop.

Het verlagen van het maximumpercentage voor klokvoorverkoop naar 45 procent was een van de maatregelen van Royal FloraHolland om de piekperiode in goede banen te leiden. 'Die piekperiode is nu bijna ten einde en de drukkere dagen nemen af. De verlaging van het maximale percentage klokvoorverkoop is daarom niet meer noodzakelijk', laat de organisatie van de bloemenveiling in een reactie weten.
Mede op verzoek van kwekers en de FloraHolland Product Commissies (FCP's) heeft de bloemenveiling het percentage opgeschroefd naar de oorspronkelijke 50. 'In Floriday kunnen kwekers het percentage zelf aanpassen, ook al zij werken via het softwarepakket', meldt de organisatie in een bericht.
De veilgroepen met B1-kwaliteit, A2-kwaliteit planten en de uitgeplaatste of overveilgroepen blijven niet beschikbaar voor klokvoorverkoop.\
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners

Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Pottinger Novacat 305 3-puntsmaaier
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Tractor 6150R (BV) #57088
Gebruikt, P.O.A.
-
Iseki SXG15H
2009, P.O.A.
-
Kuhn GF 17012 schudder
Gebruikt, € 34.000
Vacatures
HR Manager
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Manager met passie voor biodiversiteit
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Medewerker gewasverzorging en techniek klimaatkamers
Wageningen University & Research - Wageningen
Manager
Veen Innovatie Polder Hegewarren - Oudega, Smallingerland
Agrarisch specialist Veehouderij
AB Vakwerk Groep B.V. - Berlikum, Waadhoeke
Weer
-
Donderdag20° / 5°0 %
-
Vrijdag20° / 4°10 %
-
Zaterdag15° / 3°10 %