Rotterdam toneel van groot perencongres in 2020
De dertiende editie van het internationale perencongres Interpera vindt van 23 tot en met 25 juni 2020 plaats in Rotterdam.

Het driedaagse evenement wordt georganiseerd door Areflh, de Europese organisatie voor tuinbouwregio's en GroentenFruit Huis. Interpera brengt de internationale perensector bij elkaar om te praten over actuele onderwerpen en ontwikkelingen.
Het programma bestaat op de eerste dag vooral uit een serie bedrijfsbezoeken met aandacht voor de teelt, nieuwe rassen, onderzoek en sorteren en verpakken. Het werkelijke congres is op woensdag 24 juni in Rotterdam. Hier is 's ochtends aandacht voor de productie en afzet van peren wereldwijd en ook voor het thema duurzaamheid. In de middag ligt de focus op technische thema's zoals onderzoek en innovatie.
De Perendag
De laatste dag van de Interpera wordt ingeruimd voor een bezoek aan De Perendag in Krabbendijke. Het definitieve programma voor het internationale perencongres wordt komende maand bekendgemaakt.
Lees ook
Marktprijzen Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners

Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Iseki TM 3217
Gebruikt, P.O.A.
-
New Holland Tractor T6.145 (MD) #692203
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X350 (ZOB) #692933
Gebruikt, P.O.A.
-
McCormick Farmall F267
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
HR Manager
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Manager met passie voor biodiversiteit
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Medewerker gewasverzorging en techniek klimaatkamers
Wageningen University & Research - Wageningen
Weer
-
Vrijdag18° / 4°10 %
-
Zaterdag21° / 4°20 %
-
Zondag18° / 10°60 %