Bij Fuite Tubbergen maandag eerste kalveren aan de slachthaak
Mengvoerbedrijf Fuite in Genemuiden begint maandag met de slacht van kalveren in de voormalige runderslachterij in Tubbergen. Het gaat in eerste instantie om 160 kalveren per week.

Anne-Dirk Fuite gaat aan de slag met de afzet van het kalfsvlees.'Dit gebeurt grotendeels voor de binnenlandse markt. Het gaat hierbij om winkelbedrijven en slagerijen.'
Geïntegreerd werken
Fuite werkt nog aan een deel van de afzet. Het streven is met de tijd zo'n 400 kalveren per week te verwerken. Het mengvoerbedrijf is al langer actief op de markt van vleeskalvervoeders, maar wil met de start in de vleeskalverslachterij meer geïntegreerd gaan werken.
Het pand in Tubbergen was eigendom van Harrie Wildeboer in Hollandscheveld. Het stond al langere tijd te koop en was al twee jaar niet meer in gebruik. Eind deze week werd de laatste hand gelegd aan het bedrijfsklaar maken van het pand om maandag de eerste kalveren te kunnen ontvangen.
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners


Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere Tractor 6250R (MD) #63019
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X167R (HA) #692917
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Tractor 6195M (HA) #693828
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X107 (MM) #691679
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
HR Manager
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Manager met passie voor biodiversiteit
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Medewerker gewasverzorging en techniek klimaatkamers
Wageningen University & Research - Wageningen
Weer
-
Vrijdag18° / 4°10 %
-
Zaterdag23° / 5°20 %
-
Zondag18° / 11°60 %