Niet meer Beter Leven varkensvlees in schap
Nederlandse supermarkten hebben geen vooruitgang geboekt in de verkoop van varkensvlees met het Beter Leven Keurmerk. Dat zou blijken uit de nieuwste VarkensvleesMonitor van Varkens in Nood.

Er zijn dalers en stijgers, maar gemiddeld bleef het percentage gelijk. De belofte uit 2013 door de supermarktbranche, dat op korte termijn al het verse varkensvlees het Beter Leven Keurmerk zou dragen - wordt daarmee niet nagekomen.
Lidl blijft met 65 procent Beter Leven Keurmerk onveranderd bovenaan staan. Bij Jumbo blijft het aanbod met Beter Leven Keurmerk toenemen. Sinds begin dit jaar van 28 naar 57 procent, geeft Varkens in Nood aan.
Na Jumbo heeft ook Vomar Albert Heijn ingehaald; Vomar staat nu op de derde plaats. Plus blijft ondanks de nieuwe reclamecampagne over duurzaamheid steken op 36 procent. COOP is een grote daler, net als Emté die onderaan staat.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners


Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X950R (LH) #694588
Gebruikt, P.O.A.
-
Kuhn GF 10803
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X167 (HG) #692194
Gebruikt, € 5.247
-
Iseki SXG15H
2009, P.O.A.
Vacatures
HR Manager
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Manager met passie voor biodiversiteit
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Medewerker gewasverzorging en techniek klimaatkamers
Wageningen University & Research - Wageningen
Weer
-
Maandag18° / 8°10 %
-
Dinsdag21° / 9°70 %
-
Woensdag17° / 10°40 %