Boerderijeducatie Noord-Nederland breidt uit
Na Groningen komt in Friesland en Drenthe dit jaar georganiseerde boerderijeducatie van de grond. Dat geeft Annely Langereis, educatieboerin en voorzitter van Stichting De Boer op Noord aan.

Reden hiervoor is vooral de grote vraag van scholen en boeren in Drenthe en Friesland.
Daarnaast pleiten sponsoren als NoorderlandMelk, Suiker Unie en ZuivelNL voor meer boerderijeducatieboeren in de noordelijke provincies.
Landelijke dekking
Bovendien wil het nieuwe Platform Boerderijeducatie Nederland, waarbij Stichting De Boer op Noord is aangesloten, een landelijke dekking van boerderijeducatie.
Na de voorjaarsvakantie begint een pilot bij vier agrarische bedrijven in Friesland. Daarna volgt een proef op vier boerderijen in Drenthe.
Ambitie
'Onze ambitie is dat alle kinderen van groep zeven van de basisschool les krijgen op de boerderij', stelt Langereis.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere 328A achtermaaier met kneuzer
2012, P.O.A.
-
Vicon Frontmaaier (trommelmaaier)
Gebruikt, P.O.A.
-
Vicon DMP2401 TC achtermaaier + kneuzer
Gebruikt, P.O.A.
-
Valtra T234A
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
HR Manager
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Manager met passie voor biodiversiteit
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Medewerker gewasverzorging en techniek klimaatkamers
Wageningen University & Research - Wageningen
Weer
-
Vrijdag18° / 4°10 %
-
Zaterdag21° / 4°20 %
-
Zondag18° / 10°60 %