A-ware werft biologische melkveehouders
A-ware wil meer biologische melk rechtstreeks inkopen bij boeren in Noord- en Oost-Nederland. Daarom zoekt het zuivelconcern biologische melkveehouders in Groningen, Friesland, Drenthe, Overijssel en de Noordoostpolder.
Daarmee wil het bedrijf tegemoetkomen aan de stijgende vraag naar biologische kaas en yoghurt in Europa.
‘Met eigen biologische melkveehouders hebben we structurele toegang tot kwalitatief hoogwaardige biologische melk waardoor we nog beter kunnen inspelen op de wensen van onze klanten', zegt operationeel directeur Klaas de Jong van A-ware.
Verwerken
De zuivelonderneming wil de biologische melk in haar yoghurtfabriek en kaasmakerij verwerken tot dagverse zuivel voor onder meer supermarktketens in West-Europa.
A-ware biedt biologische melkveehouders een concurrerende melkprijs die gebaseerd is op de meerwaarde van biologische melk in de markt. Daarnaast ontvangen zij nog een kwaliteitstoeslag, aldus het bedrijf.
Omschakelen
A-ware gaat melkveehouders die interesse hebben om om te schakelen van gangbare naar een biologische bedrijfsvoering waar mogelijk ondersteunen.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners




Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Fendt Twister 13010T schudder
2019, P.O.A.
-
Pottinger schudder HIT V 11100
2023, P.O.A.
-
Gebruikt, P.O.A.
-
VALTRA N121 H3
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
HR Manager
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Manager met passie voor biodiversiteit
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Medewerker gewasverzorging en techniek klimaatkamers
Wageningen University & Research - Wageningen
Weer
-
Vrijdag18° / 4°10 %
-
Zaterdag21° / 4°20 %
-
Zondag18° / 10°60 %