Met korte broek zweten op beurs Vlagtwedde
De Landbouwbeurs Vlagtwedde is vandaag van start gegaan met temperaturen rond 30 graden Celsius. Dat is zweten, ook met korte broek.
Het maakt niet veel uit: in de tent met ventilatoren is het warm en bij de standhouders buiten op het veld ook.
Het warme weer zal het beursbezoek niet ten goede komen. Toch hebben de standhouders dit liever dan regen, zo viel overal te horen.
Openingshandeling
Wethouder Witze Potze van gemeente Vlagtwedde en notaris Bep Bergman uit Stadskanaal verrichten vanmiddag samen de openingshandeling.
Bergman zorgde met een JCB 457 HT sjofel voor verse grond, waarin Potze een jonge boom moest plantten.
Jaar van de Bodem
De beurs, met ruim 180 standhouders, staat in het teken van ‘Maximaliseren en/of optimaliseren in Jaar van de Bodem’.
Volgens beursvoorzitter Harry Eckhardt moet maximaliseren en/of optimaliseren van de bedrijfsvoering met respect voor de medemens, dier en milieu.
De beurs is vandaag open tot 22 uur, morgen van 11 tot 20 uur en zondag van 11 tot 18 uur.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners


Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker Z515E ZEROTURN (BV) #692155
Gebruikt, P.O.A.
-
Vicon DMP2401 TC achtermaaier + kneuzer
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Tractor 6100M (LH) #691714
Gebruikt, P.O.A.
-
Gandy P45 Forage Granulaatdoseerapparaat
2015, € 950
Weer
-
Dinsdag21° / 10°80 %
-
Woensdag14° / 9°20 %
-
Donderdag14° / 7°20 %