PvdA wil duidelijkheid over dijk Woltersum
De PvdA in de Tweede Kamer wil opheldering over de problemen met hoog water en de Eemskanaaldijk bij Woltersum en Ten Boer. Dat meldt RTV Noord
De partij wil van staatssecretaris Joop Atsma van het ministerie van I&M weten of de dijken in het verleden wel voldoende zijn verstevigd. Ook vraagt de PvdA of de aangekondigde maatregelen wel adequaat genoeg zijn.
Gemaal
Verder wil de PvdA duidelijkheid of er nu wel of niet een nieuw gemaal komt bij Lauwersoog. Ook vraagt de partij naar de spuicapaciteit bij het IJsselmeer om de problemen met hoogwater in Noord-Nederland te voorkomen.
• Lees meer over dit onderwerp in het www.nieuweoogst.nu/scripts/edoris/edoris.dll?tem=LTO_TEXT_VIEW&doc_id=1595274&h=Wateroverlastwateroverlastdossier.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners

Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Vicon Extra 332XF frontschijvenmaaier
2016, P.O.A.
-
Weidesleep 8mtr
Gebruikt, P.O.A.
-
Husqvarna Zitmaaier / tuintrekker R200iX (LH) #60841
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X167R (ZOB) #692921
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
HR Manager
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Manager met passie voor biodiversiteit
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Medewerker gewasverzorging en techniek klimaatkamers
Wageningen University & Research - Wageningen
Weer
-
Zondag16° / 11°60 %
-
Maandag18° / 7°10 %
-
Dinsdag18° / 9°90 %