Veel gebreken schouw Reest en Wieden
Waterschap Reest en Wieden constateert veel gebreken na de najaarsschouw. Het waterschap heeft van 23 tot 27 november 2015 alle schouwsloten gecontroleerd.

Dit jaar zijn er 2.036 schouwgebreken. Dat zijn ongeveer vierhonderd meer dan vorig jaar. Hoewel het waterschap de najaarsschouw op tijd aankondigde, is op veel plaatsen te laat begonnen met de onderhoudswerkzaamheden.
De mede-overheden, diverse organisaties en ingelanden die in gebreke zijn gebleven, hebben afgelopen week een waarschuwing gehad.
Overtredingen
De overtredingen bestonden dit jaar vooral uit sloten die nog niet waren schoongemaakt. Dat komt waarschijnlijk door de natte terreinomstandigheden, waardoor de loonwerkers het land niet op kunnen.
Een positief punt is dat de staat van onderhoud van de wegsloten in het algemeen beter was dan in 2014. De herschouw start op 15 december.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Lely Splendimo 320MC
Gebruikt, P.O.A.
-
New Holland TNHT4.85
2016, P.O.A.
-
Valtra T 144 active met voorlader
Gebruikt, P.O.A.
-
Gianni Ferrari Turbo Grass 630
2022, P.O.A.
Vacatures
HR Manager
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Manager met passie voor biodiversiteit
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Medewerker gewasverzorging en techniek klimaatkamers
Wageningen University & Research - Wageningen
Weer
-
Vrijdag18° / 4°10 %
-
Zaterdag21° / 4°20 %
-
Zondag18° / 10°60 %