Joskin: neerklapbare zijde op Drakkar
Joskin voegt een nieuwe uitrustingsvariant toe aan de Drakkar polyvalente uitdraaiwagen. Het gaat om een neerklapbare zijwand die hydraulisch is te bedienen.

Joskin kwam in 2011 met de eerste Drakkar uitdraaiwagen op de markt. Nu zijn er twaalf verschillende modellen met verschillende bakhoogtes en –lengtes.
Daar komt nu een uitvoering met hydraulisch neerklapbare zijde bij. Deze is aan de linker- of rechterzijde te monteren.
Voorzijde
De neerklapbare zijde van 4,70 bij 0,80 meter is aan de voorzijde van de wagen gemonteerd. Het neerklapbare zijde is te bedienen via een DW-aansluiting van de trekker of eenvoudig met het bedieningskastje.
Het neerklapbare deel is, net als de laadbak, gemaakt van UV-bestendig polyester verstevigd met glasvezel. Aan het oppervlak van dit materiaal plakt geen grond.
Veiligheid
Om veiligheidsredenen wordt de neerklapbare zijde ook mechanisch vergrendeld zodra deze is gesloten. Dat voorkomt laadverlies door speling als gevolg van oneffenheden op de weg.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners


Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
TS125A Plus
Gebruikt, € 32.500
-
Deutz-Fahr DX 4.30 trekker 2WD
Gebruikt, P.O.A.
-
Allis chalmers D-270
1956, P.O.A.
-
Pöttinger Hit 91 NZ
Gebruikt, P.O.A.
Weer
-
Zondag18° / 3°20 %
-
Maandag17° / 7°70 %
-
Dinsdag16° / 8°40 %