Banen zuivelverwerking populair
Mensen werken graag in de zuivelverwerking. Dat kwam onder meer naar voren bij de opstart van de nieuwe zuivelfabriek van A-ware en Fonterra in Heerenveen.

Om aan personeel te komen, werd één advertentie in de Leeuwarder Courant gezet. Hierop reageerden vierduizend kandidaten, terwijl er in de kaasfabriek van A-ware en de ingrediëntenfabriek van Fonterra in totaal maar plaats is voor tweehonderd medewerkers.
Aan de slag
Inmiddels zijn er medewerkers aan de slag gegaan. Sinds 1 januari draait de zuivelfabriek op grote schaal, hoewel deze nog niet helemaal af is. Zo is een van de twee kaaslijnen nog niet operationeel.
In de loop van dit jaar wordt extra melk aangevoerd, terwijl op 1 januari 2016 een verdere uitbreiding in kaasverwerking plaatsvindt.
· Lees meer over de nieuwe A-ware-fabriek deze zaterdag in Nieuwe Oogst
Lees ook
Marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Pottinger Novacat 302 ED
2024, P.O.A.
-
Fella TH13010 getrokken schudder
2012, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X350 (MG) #692328
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X590 (MM) #692207
Gebruikt, P.O.A.