Modeltuin De Levende Tuin geopend
In het modelpark De Tuinen van Appeltern is gisteren de tuin De Levende Tuin geopend. Voorzitter Rien van der Spek van Branchevereniging VHG en Jacco Wisman, voorzitter van VHG Vakgroep Hoveniers planten bij die gelegenheid een boom.

De tuin is een co-productie van VHG Vakgroep Hoveniers en De Tuinen van Appeltern, mede ondersteund door het Productschap Tuinbouw.
Het VHG-concept ‘De Levende Tuin’ was uitgangspunt voor de modeltuin. Alle elementen van een levende tuin zoals water, bodem, dieren, energie en voedsel komen hier samen.
Cirkels met thema
De modeltuin omvat vijf cirkels met elk een eigen thema. Zo zijn in de cirkel ‘Proeven en ruiken’ tal van eetbare en geurende planten verwerkt. De cirkel ‘Goed voor kleine dieren’ bevat suggesties om kleine dieren zoals bijen, vlinders en egels in de tuin te lokken.
Hoe (bouw)materialen en planten kunnen worden hergebruikt, is te zien in de cirkel ‘Een tweede leven’. Duurzaamheid en duurzaamheidsaspecten komen aan bod in de cirkels ‘Een langer leven’ en ‘Beter voor ons allemaal’.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Husqvarna Zitmaaier / tuintrekker R318X (LH) #39507
Gebruikt, P.O.A.
-
Valtra T234D
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X350R (RL) #692016
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Tractor 6R 215 (SO) #688692
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
HR Manager
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Manager met passie voor biodiversiteit
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Medewerker gewasverzorging en techniek klimaatkamers
Wageningen University & Research - Wageningen
Weer
-
Vrijdag18° / 4°10 %
-
Zaterdag21° / 4°20 %
-
Zondag18° / 10°60 %