Dirk Kloosterboer voorzitter Vion holding af
Door de verzelfstandiging van Vion Food en Vion Ingredients wordt het management van de ondernemingen ook anders.
Ingredients en Food krijgen ieder een eigen management met een eigen algemeen directeur (CEO). De twee CEO’s worden lid van het Bestuur van de financiële holding. Deze krijgt een financieel karakter en gaat zich onder meer richten op de verkoop van Ingredients.
Ingredients blijft onder leiding staan van Dirk Kloosterboer. Hij legt zijn taak als voorzitter van de holding neer, maar blijft als directeur van Ingredients wel lid van het bestuur.
Food
Food staat op dit moment onder interim-leiding van Stefaan Vansteenkiste. Hij zal naar verwachting binnen afzienbare termijn worden vervangen door een nieuwe algemeen directeur. To die tijd blijft hij ook lid van het bestuur van de holding.
Rob Ruijter wordt de nieuwe bestuursvoorzitter van de holding. Ruijter was de afgelopen maanden actief als adviseur van de Raad van Commissarissen.
Financieel directeur
Ton Vernaus, de financiële topman en Lid van de Raad van Bestuur, verlaat per 1 mei 2013 de onderneming. De functie van financieel directeur in de holding wordt niet opnieuw ingevuld.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners


Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Stiga E-ride C500
Gebruikt, P.O.A.
-
Fendt 312 LSA
1993, P.O.A.
-
Case Maxum 5140 Plus
Gebruikt, P.O.A.
-
Iseki TM 3185 compacttractor
Gebruikt, P.O.A.
Weer
-
Zondag18° / 3°20 %
-
Maandag16° / 7°70 %
-
Dinsdag16° / 8°40 %