Vion-gehakt scoort in test Consumentenbond
Gehakt van Vion scoort hoog in de gehakttest van de Consumentenbond. 'Beste koop' werd het magere rundergehakt van Aldi, dat Vion produceert.

Het gehakt scoorde een 7,6 en behaalde daarmee een derde plaats in de ranglijst. Het magere rundergehakt van C1000, waaraan Vion ook grondstoffen levert, kwam het beste uit de bus met een testoordeel van 8,2.
Bio+
Daarnaast produceert Vion ook voorverpakt mager rundergehakt voor C1000. Het biologische rundergehakt van Bio+ ontving extra punten op het gebied van dierenwelzijn en eindigde op de negende plaats.
Gehaktballen
De Consumentengids heeft afgelopen periode haar jaarlijkse gehakttest uitgevoerd. Het smaakpanel, bestaande uit veertig personen, kreeg achthonderd gebraden gehaktballen voorgeschoteld om te bepalen welk gehakt het lekkerst is.
Vion is meerdere keren in de top tien geëindigd.
Lees ook
Marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners




Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
New Holland T7.190 PowerCommand
2019, P.O.A.
-
Pottinger Europrofi I
Gebruikt, P.O.A.
-
Lemken Ploeg Juwel 8 (ZND) #517314
Gebruikt, P.O.A.
-
Fendt 728 Gen7 Power+
2024, P.O.A.
Vacatures
Toezichthouder Stikstof
Recruitment Marketeers - NL
Weer
-
Vrijdag24° / 13°20 %
-
Zaterdag18° / 7°30 %
-
Zondag11° / 8°20 %