Bons grote winnaar bij vaarzen HHH
Nico Bons uit Ottoland is bij de vaarzenrubrieken op de HHH vandaag in Zwolle de grote winnaar. Zowel bij zwart- als bij roodbont pakte hij de hoogste titel.

Bons-Holsteins Koba 195 (v. Jasper) kreeg van het Amerikaanse jurylid Mark Rueth het kampioenslint toebedeeld.
Een oudere, zeer lange en diepe vaars met een imponerende open ribbenpartij. Haar uier is erg best, de benen niet onberispelijk.
Middenhand
Om haar meer vermogen in de middenhand bleef ze de jeugdige Giessen Debby 101 voor. Een Goldwyn-telg uit de stal van Theo van Vliet uit Nieuwelande.
Een zeer complete en stralende jonge vaars die een erg best uier en sterk beenwerk toonde.
Aaltje 94
Bij roodbont koos jurylid Jan Steegink voor Bons-Holstein Aaltje 94. Een Talent-dochter die een compleet frame met lengte toont met daarbij beste benen en uier.
Haar compleetheid en extra vermogen plaatste haar boven reservekampioen Ju Lonia 154. Een Tequilla-dochter van J. Uenk uit Nybroek.
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners


Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
New Holland TNHT4.85
2016, P.O.A.
-
Fendt 716 Vario COM3
Gebruikt, P.O.A.
-
Pottinger Europrofi I
Gebruikt, P.O.A.
-
Pottinger Jumbo 7200 L Combi opraapwagen
2009, € 49.500
Weer
-
Zaterdag15° / 1°10 %
-
Zondag18° / 3°20 %
-
Maandag18° / 7°70 %