Minister Kamp doet een stapje terug
Minister Henk Kamp zal de komende tijd niet in debat gaan met de Tweede Kamer over zaken die het ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid betreffen.
De bewindsman heeft dat laten weten aan het parlement. De reden voor die mededeling is het feit dat hij samen met Wouter Bos werkt aan de vorming van een nieuw kabinet.
Onafhankelijkheid
Kamp wil die 'verantwoordelijke taak naar behoren, maar ook met de daarvoor benodigde onafhankelijkheid en ongebondenheid kunnen uitvoeren.' Daarom komt zijn rol als minister even op de tweede plaats.
Mocht de Kamer toch willen debatteren over onderwerpen die het ministerie van SZW betreffen, dan zal staatssecretaris Paul de Krom de minister vervangen. Daarvoor is de vervangingsregeling bij tijdelijke afwezigheid van een minister van kracht verklaard.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners


Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere Tractor 6R 150 (WD) #28711
Gebruikt, P.O.A.
-
Iseki SXG15H
2009, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X940 (HA) #31419
Gebruikt, € 16.500
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X167 (MM) #65694
Gebruikt, € 5.247
Vacatures
HR Manager
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Medewerker gewasverzorging en techniek klimaatkamers
Wageningen University & Research - Wageningen
Manager
Veen Innovatie Polder Hegewarren - Oudega, Smallingerland
Agrarisch specialist Veehouderij
AB Vakwerk Groep B.V. - Berlikum, Waadhoeke
Akkerbouw medewerker in Creil
AB Vakwerk Groep B.V. - Creil, Noordoostpolder
Weer
-
Vrijdag7° / -1°30 %
-
Zaterdag8° / -1°10 %
-
Zondag9° / 0°0 %