'Happy-de-kip' promoot Rondeel op 4-daagse
Willy Derks van het Rondeel in Ewijk loopt mee in de Vierdaagse van Nijmegen. Samen met zijn zoons Willem (14) en Jesse (12) promoot hij daar het Rondeel-ei.

Derks liet voor deze gelegenheid speciale t-shirts drukken, die dinsdag net op tijd voor de start van de Vierdaagse klaar waren.
Achter op het shirt prijkt Happy-de-kip en Rondeel. Voorop het shirt staat: Ik loop op Rondeel eieren.
Leuke reacties
'Wij willen aan onze eieren graag zoveel mogelijk bekendheid geven en daar past de Vierdaagse goed in', zegt Willy Derks die de tocht voor de vijfde keer loopt.
De eerste drie dagen van de wandeltocht scoorde Derks leuke reacties. 'De een kent het al en een ander wil er van alles over weten. Met zo'n shirt heb je direct stof tot praten.'
Albert Heijn
Derks is eigenaar van het derde Rondeelbedrijf, dat in 2011 werd gebouwd. Rondeel eieren worden sinds juni 2010 exclusief verkocht door Albert Heijn.
De pluimveehouder noemt het opvallend hoeveel mensen in toch relatief een korte tijd weten van het bestaan van Rondeel eieren.
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners


Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker Z545R (LH) #692979
Gebruikt, P.O.A.
-
Pottinger Jumbo 6600 opraapwagen
2005, P.O.A.
-
John Deere Tractor 6090M (HA) #691713
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker Z320R (MM) #692210
Gebruikt, € 5.917
Weer
-
Vrijdag14° / 7°5 %
-
Zaterdag15° / 1°10 %
-
Zondag18° / 3°20 %