Creatieve boeren gezocht voor emissiearm mest uitrijden
De werkgroep 'Reductie ammoniakemissie bij mesttoediening' is op zoek naar nieuwe aanwendingstechnieken van mest. Daarom zoekt de werkgroep creatieve boeren, machinebouwers, loonwerkers of andere slimme techneuten die willen meedenken.

De werkgroep is een onafhankelijke groep experts die in opdracht van het ministerie van Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit een onderzoeks- en testprogramma gaan opzetten. Ze zoeken naar innovatieve ideeën om vloeibare of vaste mest op een nieuwe of verbeterde manier emissiearm toe te dienen.
Binnen dit programma is ruimte om mee te denken, proeven uit te voeren en om voor kansrijke ontwikkelingen emissiemetingen uit te voeren. Nieuwe aanwendingstechnieken kunnen onderdeel zijn van een nieuwe mestketen van stal, opslag en aanwending.
Versnellen
Door deze samenwerking tussen bedrijfsleven, overheid en onderzoek kan de innovatie en implementatie van nieuwe aanwendingstechnieken worden versneld, waarvan zowel het bedrijfsleven als het milieu profiteert.
Mensen met ideeën kunnen voor 7 oktober reageren door hun telefoonnummer en e-mailadres te sturen naar innovatieammoniakreductie@gmail.com.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Gewichtblok 1450 kg TOP
Gebruikt, P.O.A.
-
Gianni Ferrari Turbo 4 Fifty
2017, P.O.A.
-
John Deere Tractor 2250 #690783
Gebruikt, € 9.500
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X167R (ZOB) #692921
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
HR Manager
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Manager met passie voor biodiversiteit
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Medewerker gewasverzorging en techniek klimaatkamers
Wageningen University & Research - Wageningen
Manager
Veen Innovatie Polder Hegewarren - Oudega, Smallingerland
Agrarisch specialist Veehouderij
AB Vakwerk Groep B.V. - Berlikum, Waadhoeke
Weer
-
Donderdag20° / 5°0 %
-
Vrijdag20° / 4°10 %
-
Zaterdag15° / 3°10 %