De Dommel praat boeren bij over beregenen
Boeren die vragen hebben over het nieuwe beregeningsbeleid van waterschap De Dommel, kunnen volgende week op drie inloopbijeenkomsten terecht.

Het beleid is niet voor iedereen hetzelfde en kan dus leiden tot specifieke vragen. Om de gevolgen per specifiek gebied of perceel toe te lichten organiseert De Dommel drie inloopmiddagen.
Boeren en tuinders kunnen met medewerkers van De Dommel in gesprek over wat de nieuwe regels betekenen voor hun eigen bedrijf.
Aftrap Boxtel
Maandag 27 oktober 2014 tussen 13 en 17 uur is de eerste bijeenkomst in Boxtel, bij Gasterij De Bourgondiër aan de Bosscheweg 133. Donderdag 30 oktober tussen 13 en 17 uur is er een inloopbijeenkomst bij Tapperij De Zwaan, Kapelstraat 23 in Heeze.
Een dag later, op vrijdag 31 oktober ook van 13 tot 17 uur zijn ondernemers welkom in het Streekhuis De Brabantse Kempen aan de Doornboomstraat 30 in Middelbeers.
Meer informatie over de nieuwe regels staan op de website van De Dommel.
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Pottinger Novacat 351 Classic Front
2024, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X167 (ZOB) #692701
Gebruikt, P.O.A.
-
Case IH VESTRUM 110 CVX
2021, P.O.A.
-
New Holland T7.190 PowerCommand
2019, P.O.A.
Weer
-
Zaterdag16° / 2°10 %
-
Zondag19° / 5°20 %
-
Maandag17° / 8°70 %